Kilka słów o pracowni Mate Art Accessories

Kilka słów wstępu

Początki tworzenia Mate Art Accessories sięgają roku 2013. Zainteresowałem się w tamtym czasie zdobieniem powierzchni metali techniką repusowania. Swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałem wykonując personalizowane akcesoria do Yerba Mate. Stąd też, w naszej ofercie znajdują się między innymi kolekcjonerskie akcesoria do yerba mate.

Mniej więcej w tym właśnie czasie, rozbudziło się we mnie pragnienie rozwinięcia swoich zdolności manualnych i plastycznych. W wyrazie uznania za wysokie walory i jakość artystyczną swoich prac zostałem przyjęty do grupy najlepszych twórców polskich rękodzielników Poland Handmade.

Główna idea

Swoje rękodzielnicze zainteresowania całkowicie przerzuciłem na akcesoria do Yerba Mate w roku 2015. Kształcąc się samodzielnie w tym kierunku, zdobywałem coraz więcej doświadczenia i uczyłem się kolejnych dziedzin artystycznych jak rzeźbiarstwo, pirografia czy garncarstwo – rok 2016. W tym samym roku do Mate Art Accessories dołączyła kolejna osoba,  absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, która zaangażowana jest w rozwój działu ceramicznego. Naszą główną ideą było i jest tworzenie rzeczy wyjątkowych. Takich, których nie ma jeszcze na naszym rynku lokalnym.

W międzyczasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma znanymi polskimi sklepami, które okresowo zaopatrują się w nasze zdobione akcesoria do Yerba Mate dla kolekcjonerów. Natomiast szczęśliwi nabywcy naszych wyrobów bardzo je sobie chwalą i doceniają włożoną w nie pracę.

Z niecierpliwością chcielibyśmy wprowadzić w życie wiele rodzących się pomysłów. Z biegiem czasu, postaramy się poszerzać naszą ofertę o kolejne akcesoria. W roku 2019 planowane jest wdrożenie do oferty kolekcjonerskich akcesoriów skórzanych. W dalszym ciągu w ofercie Mate Art będą zdobione Palo Santo, tykwy, Cuie lub Poronga.

Mamy nadzieję, że stając się nabywcą naszych wyrobów, nie zawiedziesz się co do ich jakości. Dzięki możliwości personalizacji większości z nich mogą być także idealnym prezentem.

Z pozdrowieniami,
Mate Art Accessories