Najlepsze, hypoalergiczne mleko do spożywania już od pierwszych dni życia twojego malucha

Jeśli z jakichś względów, zaraz po urodzeniu dziecka nie chcesz karmić piersią warto postawić na produkty marki Nestle, a dokładniej hypoalergiczne mleko do spożycia już od pierwszych dni po przyjściu na świat twojego bobasa. Mleka z tej firmy wyróżniają się przede wszystkim idealnym składem dostosowanym do potrzeb maluszka. Zobaczmy, co znajduje się pod etykietą takiego produktu oraz dlaczego warto wybrać właśnie Nestle NAN Expert Pro HA 1.

Czytamy składniki odżywcze mleka Nestle NAN Expert Pro HA 1

Mleko od Nestle, przeznaczone dla maluszków od pierwszego dnia ich życia składa się przede wszystkim z częściowo hydrolizowanego białka, kwasów tłuszczowych, w tym tych omega-3 i omega-6 oraz zdrowych bakterii. Mleko marki Nestle posiada bogaty skład, obfitujący w wiele cennych witamin, minerałów czy innych substancji, które sprawią, że twoje dziecko już w jednej porcji zapełni zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Na przykład, w składzie mleka Nestle znajduje się witamina A, D, E, K, C, B1, B2 (ryboflawina), B3 (niacyna), B6, kwas foliowy, witamina B12, biotyna. Jeśli chodzi o pierwiastki, w skład produktu wchodzi sód, potas, chlor, wapń, fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź, mangan, selen oraz jod. 

Dlaczego specjaliści rekomendują właśnie to mleko?

Mleko NAN Expert Pro HA 1 firmy Nestle, jest potwierdzone badaniami klinicznymi zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej z 2016 roku. Mleko jest stworzone przede wszystkim dla zdrowych maluchów, które nie mogą z jakichś przyczyn być karmione mlekiem matki oraz u których wystąpiło podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Produkt nie jest drogi, a za to bardzo wydajny. W jednym opakowaniu, czyli w 400 g wystarcza na przygotowanie około 30 porcji mleka. Koniecznie przed podaniem dziecku mleka, sprawdź, aby odmierzyć odpowiednią ilość porcji proszku w zależności od wieku dziecka oraz właściwą ilość przegotowanej, ostudzonej wody. 

 

Daniel

w górę