Mleko popczątkowe nan ha 1 specjalnego przeznaczenia

Główną przyczyną alergii pokarmowej u małych dzieci jest ich nadwrażliwość na zawarte w pokarmie białko. Alergia może objawiać się w bardzo różny sposób, jak na skórze dziecka pojawia się wysypka lub też wykwit. Równie dobrze maluszek może skarżyć się na problemy oddechowe lub pokarmowe. Najprostszym rozwiązaniem alergii pokarmowej u małych dzieci jest zmiana pokarmu. Mleko modyfikowane nan ha 1 jest środkiem spożywczym, który idealnie nadaje się dla dzieci z alergią pokarmową. Mleko początkowe nan ha 1 to idealne mleko w proszku z hydrolizowanym białkiem dla małych dzieci od pierwszych dni życia. Jeżeli u dziecka istnieje podwyższone ryzyko wystąpienia alergii na naturalne białko krowie lub z różnych innych przyczyn nie może być karmione piersią, to mleko początkowe jest najlepszym rozwiązaniem. 

Mleko nan ha 1 jest bezpieczne oraz lekkostrawne dla małych alergików

Podstawowymi alergenami u dzieci i niemowląt jest soja, mleko krowie, jajko kurze, orzeszki ziemne, pszenica i ryby. Mleko krowie jest używane podczas produkcji mleka w proszku i to właśnie z tego powodu może wywołać alergię u małych dzieci. Jeżeli podczas karmienia dzieci piersią zauważy się klasyczne objawy alergii, wówczas mleko z piersi należy zamienić na mleko modyfikowane nan ha 1. Jest to produkt zawierający hydrolizat białek, a także niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka kwasy tłuszczowe. 

Mleko nan ha 1 na alergię pokarmową dla małych dzieci

Mleko modyfikowane nan ha 1 może stanowić rozwiązanie dla dzieci cierpiących na alergię na mleko z piersi. Przed użyciem mleka modyfikowane na alergię należy ten wybór skonsultować z lekarzem specjalistą. Dopiero on pomoże nam stwierdzić czy dany produkt nadaje się dla naszego dziecka. Pediatria wykona należyte badania, wykluczając w ten sposób choroby oraz inne alergie. 

Daniel

w górę